בחן את עצמך – האם תוכל לעצב כרטיס ביקור לעסק שלך בכוחות עצמך?

כרטיסי ביקור דיגיטליים הופכים לאחד מהכלים האטרקטיביים ביותר כיום בקרב בעלי עסקים. היכולת לבנות דף נחיתה מרוכז, מעוצב ושניתן לעדכון בכל עת עם כל פרטי ההתקשרות וקישורים לכל הפלטפורמות של העסק, משמש ככלי עוצמתי להגברת המודעות למותג, לשמירה על הלקוח קרוב אלינו וככלי פרסומי איכותי במיוחד. כדי להפוך לאיש קשר מועדף ובולט במכשירים הדיגיטליים של קהלי היעד שלך, כל מה שנדרש הוא מעט סבלנות ומוכנות להשקיע. אם עד כה חשבת שעיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי דורש צוות של אנשי מקצוע שיקיף אותך, יש לנו חדשות בשבילך – יש לך אפשרות לעצב כרטיס ביקור בעצמך עוד היום. נשמע מפחיד? אנחנו מזמינים אותך לראות עד כמה זה פשוט.

אין לי שום ידע בעיצוב

כדי לעצב עוד היום כרטיס ביקור לעסק שלך, אין שום צורך בידע מוקדם בעיצוב גרפי. בממשק הגרפי הנוח שלנו, ניתן ליצור בכמה קליקים כרטיס ביקור דיגיטלי, מותאם לך ולעסק שלך, שיאפשר ללקוחות שלך להתחבר אליך ברגע ויישא את מיתוג העסק שלך באופן מרשים במיוחד.

איך אדע איך להפעיל אותו?

אין פשוט מכך. התוצר הסופי פשוט מוכן להפעלה וניתן לשלוח אותו בקלות כשיתוף בווטסאפ, ברשתות החברתיות או במייל. כרטיס הביקור הדיגיטלי נשלח כקישור וניתן לשמירה לטלפון כאיש קשר ובכמה קליקים – לעסק שלך יש נוכחות דיגיטלית נוספת על המכשיר של אנשי הקשר שלך. אין כל צורך בתוכנה ייעודית ואפליקציות מיוחדות והתוצר מותאם לכל המכשירים.

אין לי זמן להתעסק עם זה

זה החלק הטוב ביותר – יצירת הכרטיס החדש לא תיקח לך יותר מחמש דקות. פשוט נרשמים, משלמים על השירות ותוך כמה דקות יש לך כלי שיווקי חדש שיאפשר לך להתבלט על פני כל המתחרים שלך. אם יש לך זמן לבחור תמונת קאבר לדף הפייסבוק שלך, יש לך זמן לעיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי.

שכנענו אותך? כל שעליך לעשות הוא רק להיכנס לאתר, ללחוץ על הכפתור "צור כרטיס" ולהתחיל בתהליך מהיר ופשוט ליצירת הכרטיס החדש שלך.