חסכון בנייר ובעלויות – התרומה הקטנה שלך למאבק במשבר האקלים

כיום זה ברור יותר מאי פעם – המשאבים הטבעיים שלנו מוגבלים. העלייה האדירה בייצור ובצריכה במאה האחרונה הביאה לניצול אדיר של המערכות האקולוגיות ולפליטות פחמן המאיצות את תהליך התחממות כדור הארץ. ללא שינוי של הרגלי הצריכה ותהליכי העבודה שלנו, לא נוכל לעצור את המהלך הזה וליהנות מעולם בטוח ובר קיימא. לפני שנתחייב לשינוי מהפכני בחשיבה ובהתנהלות, יש צעד אחד קטן שכולנו יכולים לנקוט עוד היום ולעשות שינוי גדול. מעבר לכרטיס ביקור דיגיטלי, יפחית עלויות, יסייע להפחית את צריכת הנייר של העסק שלך באופן משמעותי ויתרום לאיזון האקולוגי.

כל הסיבות לחסוך בנייר

עצים הם הריאות של כדור הארץ וחיוניים לשמירה על רמות החמצן ואיזון הטמפרטורה. עם כל עץ שנכרת לייצור נייר, אנחנו מפסידים בכמה היבטים:

  • ראשית, בכריתת העצים המשמשים לנייר.
  • שנית, בתהליכי הייצור המזהמים הכרוכים בעיבוד הנייר, תהליכי הלבנה הדורשים שימוש בחומרים רעילים והובלה ושינוע בכלי רכב הפולטים פחמן.
  • לבסוף, פסולת הנייר שאנחנו משליכים מגיעה למטמנות ומשרפות ומוסיפות עוד לזיהום המצטבר.

בהתחשב בעובדה ש-90% מהפסולת במשרדים היא פסולת נייר, מדובר בתרומה לא מבוטלת לזיהום העולמי. החדשות הטובות הן שכיום ניתן לנהל את המשרד החכם בשימוש מינימלי בנייר.

לתת דחיפה אדירה לעסק ולשמור על הסביבה

במקום להדפיס מאות כרטיסי ביקור, שלרוב ימצאו את עצמם בפח האשפה, זה הזמן להשקיע באמצעי חדשני שיספק לעסק שלך מגוון יתרונות וב-0% זיהום. כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לך לשווק את העסק ולהישאר בתודעת הלקוח בכל מקום ובכל זמן. 

  • עמוד נחיתה חכם שנמצא כל הזמן בטלפון ומאפשר פניה לעסק שלך במרחק קליק אחד.
  • הכרטיס מקושר לאתר, לדפי הרשתות החברתיות, לשיחת וואטסאפ, ניווט בווייז וכל אפיק התקשרות אחר שמשמש אותך והכל בפלטפורמה אחת מרוכזת ונוחה לשימוש.
  • ניתן לעדכן כל הזמן את המידע בכרטיס הביקור הדיגיטלי ולשמור על כל הפרטים רלוונטיים.

כל היתרונות האלו זמינים לך עכשיו ללא כל שימוש בנייר ויאפשרו לך לעבור לניהול עסק ירוק במחיר נמוך יותר מהדפסה של כרטיסי ביקור מנייר.

השותפים שלך במהפכה הירוקה

רוצה לשים קץ לפסולת הנייר וליהנות מאמצעי שיווק מתקדמים? Facecard יסייעו לך ליהנות מכל הטוב שעולם הדיגיטל מציע לך. אנחנו מזמינים אותך לעצב בהתאמה אישית כרטיס ביקור דיגיטלי חכם באתר עוד היום.