עבודה מהבית וכרטיסי ביקור דיגיטליים

לפעמים, ההבדל המשמעותי ביותר בין עסקים שמחזיקים לאורך זמן לבין אלו שמאבדים את המומנטום וקורסים, בא לידי ביטוי ביכולת להמציא את עצמך כל הזמן מחדש ולפתח פתרונות יצירתיים וחדשניים אל מול המציאות המשתנה. לפני 20 שנה, איש לא יכול היה לדמיין את השינוי המהפכני שהתרחש בעולם השיווק וניהול העסק. הפתרונות הדיגיטליים פתחו אפשרויות חדשות להגיע לקהלי יעד רחבים ולספק לצרכנים דרכים נוחות ומשתלמות יותר לרכוש מוצרים ושירותים. עכשיו, נראה שהפתרונות האלו לא רק נוחים ומשתלמים יותר, הם גם יכולים לשמש כגלגל הצלה. 

את משבר הקורונה איש לא יכול היה לצפות ועכשיו כשהוא כאן איתנו, חשוב שנדע להסתגל במהירות. הנחיות הריחוק החברתי דורשות שנתאים את העסק שלנו למציאות החדשה, כדי לאפשר לו להמשיך לתפקד, להישאר עם הראש מעל המים ואם נפעל בחוכמה – לשגשג יותר מאי פעם. 

לנהל את העסק מהבית

גם כשהחנות שלך סגורה וקהל הלקוחות שלך נשאר בבית, חשוב לדעת שלא הכול אבוד. המשבר הזה בהחלט מבהיל, אך אם נראה אותו כהזדמנות להתארגנות מחדש ועדכון אפיקי השיווק והמכירה שלנו, נגלה שטווח האפשרויות שלנו רחב בהרבה ויכול לפתוח אותנו לעולמות חדשים. כבר הצטרפת לרוב המכריע של העסקים בישראל והקמת אתר? זה הזמן לפתח ולקדם אותו, להקים בו פלטפורמת מכירה ולשווק אותו ברשתות החברתיות. כל מה שיידרש לך הוא מחשב נייד, תקציב שיווקי ופתרונות שיווק מתקדמים – מחנות וירטואלית ועד כרטיס ביקור דיגיטלי. כך, העסק שלך לא רק אידיאלי לעבודה מהבית – אלא ניתן לניהול מכל נקודה בעולם. 

כרטיס ביקור דיגיטלי שומר אותך בתודעה מכל מקום

בין אם הלקוחות שלך בבית, בעבודה או בכל מקום אחר, פתרון חכם וקטן מאפשר לך ללוות אותם לאן שרק ילכו. בעזרת כרטיס ביקור דיגיטלי, קהל הלקוחות שלך מחזיק עמוד נחיתה קטן המקדם את העסק שלך כאיש קשר במכשירים הדיגיטליים שלו. ניתן לעדכן את המידע בכל רגע ולעדכן במבצעים החמים ביותר, במוצרים ושירותים חדשים ולאפשר ללקוחות שלך להגיע לאתר ולכל דפי הרשתות החברתיות שלך בקליק אחד. כרטיס הביקור הדיגיטלי החדש והחכם שלך ממתין לך אצלנו. בכמה צעדים פשוטים, אנו מאפשרים לך לעצב כרטיס בהתאמה אישית באתר.