שיווק באמצעות רשתות חברתיות – מה שלא סיפרו לכם

עסקים רבים כבר למדו – הרשתות החברתיות פותחות את המותג לקהלים חדשים ומביאים יתרונות רבים לקידום העסק. עם זאת, הקמת דף פייסבוק או אינסטגרם הוא רק ההתחלה. כדי להפיק את המקסימום ממאמצי השיווק שלך ולהמיר את קהל העוקבים שלך ללקוחות קבועים, חשוב שניכנס לעובי הקורה ונכיר את העולם הזה לעומק. FaceCard – המומחים לבניית כרטיס ביקור דיגיטלי, אספו עבורך כמה נקודות שחשוב להכיר על שיווק ברשתות חברתיות והאמצעים שיאפשרו לך למצות מהם את המקסימום.

לקדם קמפיינים ממוקדים

הקמת דף היא התחלה טובה ותאפשר לך ליצור תדמית צעירה יותר ובגובה העיניים ולקיים תקשורת דו צדדית עם הקהל הפוטנציאלי שלך. הצרכן הדיגיטלי רוצה להכיר את המותגים שלו לעומק ולקבל מענה לצרכים ולשאלות שלו וזהו הכלי האידיאלי למטרה הזו. כדי להגביר את התפוצה ולשווק מוצרים ושירותים באופן ממוקד, אמנם, חשוב שננצל לטובתנו את אפשרויות השיווק המתקדמות. פייסבוק, אינסטגרם ומגוון רשתות נוספות מאפשרות לך להקים קמפיין ממומן שיציב את המותג שלך במודעות ממוקדות על פי פילוח קהלי יעד וליהנות מחשיפה יעילה ורחבה יותר.

לעבוד בפלטפורמות הנכונות

לא כל עסק זקוק לנוכחות בכל הרשתות החברתיות. בעוד שעסקים מסוימים יוכלו להפיק תועלת מקסימלית מנוכחות באינסטגרם, אחרים יתאימו יותר לפייסבוק. לינקדאין הוא כלי נהדר ליצור קשרים עסקיים חדשים ולגייס עובדים איכותיים, טיקטוק ישמור על הרלוונטיות שלך בקהל הצעיר וגם לטוויטר קהל היעד שלו. חשוב שנשאל את עצמנו איזו תדמית אנו מעוניינים לשוות לעסק שלנו ולבחור ברשתות שיקדמו אותו בצורה הטובה ביותר.

כרטיס ביקור דיגיטלי – כלי קטן וחכם למיקסום השיווק ברשתות החברתיות

כפי שאמרנו, הנוכחות ברשתות היא הצעד הראשון. כדי לאפשר לקהל הלקוחות שלך למצוא אותך בקלות ולקבל את כל המידע בקליק, חשוב שיעמוד לרשותנו כלי יעיל ליצירת קשר חכמה. שליחת כרטיס ביקור דיגיטלי לכל אחד מהעוקבים שלך, ללקוחות עבר ולכל גורם המתקשר עמנו ירכז את הקישורים לכל דפי הרשת החברתית, לאתר ולחנות הדיגיטלית שלך. זוהי הדרך האידיאלית להמיר עוקבים ללקוחות ולספק להם גישה בקליק. אנחנו מזמינים אותך להיכנס לאתר FaceCard ולעצב לעצמך בקלות כרטיס ביקור דיגיטלי מותאם אישית.