הפתרון המשתלם והיעיל ביותר לכרטיסי הביקור שלך

על אף כל אמצעי השיווק המתקדמים והחמים הקיימים היום, אנו עדיין מקיימים לא מעט תקשורת בין אישית בתחום העסקי. פגישות כאלו יכולות לאפשר לשותפים פוטנציאליים וללקוחות גדולים להכיר אותנו לעומק וללמוד על הערך המוסף של הפעילות העסקית שלנו באופן מקיף ושלם יותר. כדי לשמור על תקשורת רציפה ולהישאר בזיכרון, אין כמו מסירת כרטיס ביקור לאיש הקשר שלנו. היום, כרטיסי הביקור עוברים מהפכה והופכים ממוצר נייר מיושן לכלי דיגיטלי עוצמתי שמיישר קו עם המציאות העכשווית בה מתנהלים כיום עסקים וצרכנים כאחד. פייסקארד מזמינה אותך לגלות מחדש את כרטיס הביקור.

מינימום כאבי ראש ומקסימום הנעה לפעולה

אם בעבר נאלצת לפנות לבית דפוס ולהדפיס מאות כרטיסים, כיום כל מה שנדרש ממך הוא תהליך חד פעמי, קצר ופשוט בו יהיה באפשרותך לעצב כרטיס ייחודי ומותאם אישית. על הכרטיס יופיעו קישורים לכל הפלטפורמות הדיגיטליות שלך, לדפי רכישה, להשארת פרטים ליצירת קשר ואפילו כפתורים לחיוג טלפוני, לווטסאפ ולניווט לווייז. תוך קליק אחד, הלקוח יכול ליצור איתך קשר ולקבל מידע נוסף על העסק שלך.

תפוצה רחבה מאי פעם

את כרטיס הביקור הדיגיטלי ניתן להפיץ ברשתות החברתיות, לשלוח ב-SMS ולשלוח כקישור להורדה בקוד QR על גבי המוצרים וחומרי השיווק שלך. מעולם לא היה פשוט כל כך להפיץ את כל אפיקי ההתקשרות שלך במהירות.

פתרון משתלם כלכלית

אין עוד צורך להדפיס עוד ועוד כרטיסים או להוציא הון תועפות בכל פעם שברצוננו לשנות פרטים. ניתן לשלוח את אותו כרטיס ללא כל עלות מאות פעמים ולעדכן את המידע על גביו כמה פעמים שנרצה. כל הנתונים יתעדכנו בזמן אמת על מכשירי העוקבים שלך. ניתן לשלב בו מבצעים, עדכונים ואפילו חדשות אודות העסק ולהפוך את כרטיס הביקור לדף נחיתה מתעדכן שמלווה את הלקוח לכל מקום ובכל זמן.

כרטיס ביקור דיגיטלי תוך מספר דקות

רוצה להתחיל ליהנות מכל היתרונות הללו עוד היום? עם פייסקארד המשימה הזו פשוטה יותר מאי פעם. פשוט לוחצים על "צור כרטיס" בראש הדף ומתחילים לעצב כרטיס על ממשק נוח ואינטואטיבי.