זמן שווה כסף גם בתחום כרטיסי הביקור

ההתנהלות היום-יומית שלך גובה ממך לא מעט זמן ומשאבים. לעתים קרובות, העיסוקים השוטפים כמעט ואינם מותירים זמן לפיתוח העסק וליוזמות חדשות. הזמן שלך הוא יקר ולכן חשוב שיעמדו לרשותך הכלים הטובים ביותר להתנהלות יעילה ומהירה. קיימים היום פתרונות רבים כדי ליישם זאת בניהול הלקוחות והעובדים, בהתנהלות החשבונאית ובהיבטים רבים של העסק. היום, אנחנו רוצים להציג בפניך את היתרונות הבולטים של כרטיס הביקור הדיגיטלי כדי לחסוך זמן יקר בשמירה על קשר והפצת העסק שלך בקרב הקהלים האידיאליים שלך.

לעולם לא יהיה צורך לבצע הזמנות חדשות

כרטיס הביקור הדיגיטלי מופק פעם אחת בלבד. מן הרגע שהקובץ נמצא ברשותך, אין עוד צורך לוודא כי יש לך מספיק כרטיסים, ליצור קשר עם בית הדפוס ולקוות כי ההזמנה החדשה תגיע בזמן. פשוט מפיקים את הכרטיס פעם אחת ומשתפים אותו אינסוף פעמים בקליק אחד, מכל מקום ובכל זמן. 

עדכון פרטים ברגע

החלפת מספר טלפון? יש לך אתר חדש? החלטת לעדכן ולהקים דף אינסטגרם לעסק שלך? סביר להניח שעצם המחשבה על העדכונים שיהיה עליך לערוך עכשיו בכרטיסי הביקור שלך עושים לך כאב ראש לא קטן. במקום להיכנס שוב לסבב עיצוב מחדש של הכרטיסים, לערוך הזמנות ולהמתין למשלוח, ניתן בצעד פשוט וקל לעדכן את הכרטיס אצלך וכל המידע יתעדכן באופן אוטומטי אצל כל אנשי הקשר שלך.

מיצוי מיטבי מכרטיס הביקור

גם להשקעה הזעומה שלך בכרטיס הביקור הדיגיטלי יש תמורה גדולה יותר שתהפוך את הזמן שלך לבעל ערך רב יותר. בעוד שכרטיס ביקור מודפס לרוב נשכח במעמקי הארנק או נזרק בפינה, כרטיס ביקור דיגיטלי נשאר שמור כאיש קשר ותמיד נותר רלוונטי.

עיצוב הכרטיס לוקח 5 דקות בלבד

רוצה ליהנות מכל יתרונות כרטיס הביקור הדיגיטלי תוך דקות ספורות? בממשק העיצוב החדשני שלנו ניתן תוך כמה קליקים ליצור כרטיס ממותג ואיכותי ללא כל צורך בידע מוקדם בגרפיקה או בהקמת אתרים. 

כדי להתחיל כבר עכשיו לעצב את הכרטיס החדש שלך, כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על "צור כרטיס".