כיצד הקורונה משפיעה על ענף כרטיסי הביקור

קורונה ועסקים – נושא שנדון כמעט בכל היבט אפשרי. את ההשלכות ארוכות הטווח על העסקים בארץ, עוד ייקח זמן לראות. עם כל המגבלות החלות על עסקים כיום במסגרת הריחוק החברתי, הקשר האישי בינך לבין הלקוחות שלך נפגע והאפשרות לשמור על קשר עם לקוחות קיימים ויצירת לקוחות חדשים קשה יותר בעקבות המצב.

כרטיס ביקור דיגיטלי – להישאר רלוונטי גם תחת הגבלות 

אנשים רבים נמנעים מיציאה מהבית. על אחת כמה וכמה מלהיפגש עם זרים וליצור קשרים חדשים. כרטיס ביקור דיגיטלי עוזר לך לכסות על חלק מהפערים הללו. כשיש לך את האפשרות לשמור על קשר גם מרחוק – הסיכויים שלך לשרוד את המשבר הנוכחי גדלים בהרבה. בעזרת יצירת כרטיס ביקור באופן עצמאי ובמהירות, ניתן לייעל את עלויות השיווק ולפנות לקהלים חדשים מבלי שיצטרכו להגיע עד אליך. כרטיס הביקור נשמר ישירות על מכשיר הטלפון שלך, קל להפצה ולהעברה, ונותן לך את האפשרות לספר ללקוח חדש יותר על העסק שלך.

יתרונותיו של כרטיס ביקור דיגיטלי

הנה מספר יתרונות שיעזרו לך להישאר רלוונטי גם בתקופה כזו:

  • חיסכון בעלויות הדפסה ועיצוב כרטיס מודפס בבית דפוס.
  • כרטיס דיגיטלי איננו מחייב הגעה של אנשים לחנות או פגישה פנים אל פנים
  • ניתן להעביר אותו כחלק מפוסט בפייסבוק, בקוד QR, במייל או להשאיר אותו כתגובה ללקוח מתעניין
  • נשמר בכל סמארטפון, ללא קשר למערכת הפעלה
  • כל המידע מרוכז בעמוד אחד, קצר וקולע – שם, מספר טלפון, אתר, מייל, רשתות חברתיות ואפילו ניווט למיקום העסק!
  • מתעדכן בזמן אמת – ניתן לערוך שינויים בכל זמן וללא הגבלה במידע ובעיצוב

פייסקארד מלווה אותך לאורך כל הדרך

העסק שלך לא חייב להיות ברשת כדי ליהנות מכל היתרונות שיש לכרטיס הדיגיטלי להעניק לך. חיסכון בעלויות, עיצוב והעברת המידע שלך יכולה להתבצע בתוך מספר דקות. נשמח לעמוד לשירותך ולהפוך את העסק שלך לנגיש, יעיל וירוק יותר. כל שנותר הוא להשאיר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.