כיצד טכנולוגיה משפיעה על עסקים

ההתקדמות הטכנולוגית העצומה בשנים האחרונות שינתה לחלוטין את האופן שבו אנו חיים, מבלים ועושים עסקים. לצד השיפור והייעול של תהליכי עבודה רבים בעזרת מחשבים אוטומטיים ומערכות האינטרנט, גם השיח בין נותן שירות ללקוח השתנה לחלוטין. הרשתות החברתיות ומנועי החיפוש השונים מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים לחפש נותני שירות בכל העולם, לקרוא חוות דעת ולמצוא את כל המידע הרלוונטי על כל בית עסק. 

לקוחות למדו לא לחכות

מצדם של בעלי העסקים, התפתחות זו מאפשרת להם לפתוח את דלתות העסק עבור לקוחות רבים ומגוונים, אך מומלץ שלא ללכת לאיבוד או להיבלע בין מגוון האפשרויות. האינטרנט לימד אותנו שאנחנו יכולים לקבל כמעט כל דבר בלחיצת כפתור והדבר הגביר את ציפיותיהם של הלקוחות, בעיקר כאשר מדובר בנותני שירות.

החיפוש אחר כרטיס ביקור מודפס אשר קיבלנו לפני כמה שבועות נחשב כיום למתיש וחסר פואנטה כאשר בעזרת הקלדה על כמה מקשים אפשר לקבל אין סוף מספרי טלפון של נותני שירות דומים. מסיבה זו בעיקר, מומלץ לעסקים לחלק כרטיסי ביקור דיגיטליים אשר מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים ליצור איתך קשר במהירות ובפשטות בלי הצורך לחפש כיצד לעשות זאת.

כולם יודעים עליך הכל

הודות למנועי החיפוש הגדולים, כיום כמעט שאין אפשרות להסתיר מידע. עסקים בכל העולם נפגעים מחוות דעת שליליות אשר תופסות תאוצה ותאגידים 'הולכים על ביצים' כאשר הם נפגשים מול לקוחותיהם ברשתות החברתיות. אף על פי שהמידע הזה מגן על לקוחות מקבלת שירותים גרועים, במקרים רבים הוא אינו אמין וחוות דעת שלילית אחת עשויה לפגוע בצורה משמעותית ברווחיות העסק שלך. 

FaceCard

החדשות הטובות הן שכרטיס ביקור דיגיטלי מדלג על שלב החיפוש ומחבר באופן ישיר בינך לבין הלקוחות שלך – ועכשיו הזמן להתקדם וליצור עבור עצמך כרטיס ביקור דיגיטלי מרשים ונוח, שניתן לעדכון ולשינוי בהתאם לצורך שלך. הפלטפורמה האוטומטית שלנו ומגוון העיצובים המרשימים יאפשרו לך לנצל את מלוא הכוח של כרטיס ביקור דיגיטלי. אנחנו מזמינים אותך להשתמש בכלים אשר העמדנו לרשותך באתר או ליצור עמנו קשר טלפוני למידע נוסף.