כרטיסי ביקור בעולם המודרני-טכנולוגי של ימינו

כרטיס הביקור החל את דרכו בתור דרך פשוטה עבור אנשים להחליף פרטי התקשרות, אך ככל שהזמן עבר הוא הפך למעין סמל סטטוס. קבלת כרטיס ביקור של אנשים מסוימים משמעותה תחילת קשרים חברותיים או עסקיים והכרטיס מסמל את הדרך שלך אל אותו אדם או חברה. ככל שהטכנולוגיה התקדמה ואנשים עברו מחיוג מספרים לחיפוש אנשים, כך כרטיסי הביקור המודפסים הפכו למיושנים וכרטיס ביקור דיגיטלי לסטנדרט החדש. 

חפש אותי בגוגל

לצד פרטי ההתקשרות שלך, כרטיס הביקור אמור לתת לאדם מעט מידע עלייך כדי שירצה ליצור איתך קשרים עסקיים. בעולם של היום אנחנו רגילים שכל דבר נמצא בלחיצת כפתור ולכן העתקת כתובת דואר אלקטרוני או מספר טלפון מכרטיס ביקור מרגישה לעיתים קרובות פרימיטיבית. לכן, רוב האנשים בעולם המערבי מקבלים את המידע שלהם על עסקים מגוגל.

דבר זה מאפשר לך להגיע למגוון לקוחות פוטנציאליים – ולהם להגיע אלייך בקלות. כרטיס הביקור הדיגיטלי של פייסקארד עוזר לעסק שלך להתקדם במנועי חיפוש כמו גוגל, ההשפעה היא על קידום האתר של העסק מצד אחד, ומצד שני גם את הכרטיס עצמו ניתן למצוא בגוגל ובמנועי חיפוש דומים.

גלגלת כרטיסי ביקור

מסע קצר מאוד אל העבר יזכיר לנו שעסקים ואנשים פרטיים היו שומרים את פרטי ההתקשרות העסקיים שלהם בגלגלת מיושנת המחזיקה את כרטיסי הביקור, או בפנקס. בצורה זו, פרטי יצירת הקשר וכרטיסי הביקור היו נשמרים והיה ניתן לחפש בהם בקלות יחסית.

כיום שיטה זו מרגישה מגוחכת, בעיקר כאשר כל טלפון חכם יכול להכיל לפחות פי עשרה פרטי התקשרות וצורת התקשרות הנוחה בהרבה מכל שלב אחר בעבר. היעלמות גלגלת כרטיסי הביקור הותירה את כרטיסי הביקור המודפסים ללא מקום ופינו את הדרך לכרטיס ביקור דיגיטלי, המאפשר לך להראות שהעסק שלך נמצא בתקופה המודרנית – וללקוחות הפוטנציאליים ליצור איתך קשר בפשטות ובדרך אקסקלוסיבית.

קליק – והלקוחות שלך בדרך

העולם המודרני מציב בפני עסקים רבים את האתגר של משיכת לקוחות פוטנציאליים, כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לאנשים ליצור איתך קשר במהירות וביעילות. הפצת הכרטיס קלה ומהירה ומאפשרת שיתוף בוואטסאפ, פייסבוק ועוד.
עכשיו זה הזמן שלך להיעזר בפלטפורמה החכמה והאוטומטית של FaceCard ולייצר לעצמך את כרטיס הביקור הדיגיטלי המושלם, כולל עדכון שוטף במידה ופרטים כל שהם משתנים.