כרטיס ביקור דיגיטלי ולמה הוא כל כך חשוב

מעבר לעובדה שכרטיס הביקור מאפשר ללקוחות פוטנציאליים להגיע אל העסק שלך, הוא גם אומר משהו על איכות העסק. כרטיסי ביקור היוו מאז ומעולם סמל סטאטוס, אך כיום כרטיסי הביקור המודפסים הופכים למיושנים ולעיתים קרובות אינם רלוונטיים. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא השלב הבא ובעזרת עיצוב מרשים ודרכי התקשרות פשוטות הוא יכול להגדיל בצורה משמעותית את קהל הלקוחות שלך. חשוב לציין כי בתקופה הקורונה, שימוש בכרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר יתרונות חשובים שכרטיס ביקור מודפס אינו יכול לתת ופותח את העסק שלך לקהל גדול יותר, ממרחק, ללא צורך בהחלפת מגע ו-100% ללא חיידקים.

האם העסק שלך נמצא בעתיד או בעבר

כרטיס ביקור דיגיטלי מראה ללקוחות הפוטנציאליים שלך שהעסק שלך חושב קדימה ונעזר בכל ההתקדמויות הטכנולוגיות הקיימות. כפי שכרטיס הביקור המודפס יכול להקרין יוקרה, כך כרטיס ביקור דיגיטלי מקרין קידמה, יכולת הסתגלות לשינויים וניצול הזדמנויות. מעבר לאור שהכרטיס מקרין עלייך, כרטיסי ביקור מודפסים כבר לא מדברים אל מרבית השוק ואנשים צעירים יותר לא מתחברים אל צורת ההתקשרות הזו. הם רגילים לעולם שעובד בקליק.

מאפשר ללקוחות שלך להגיע אלייך

בעידן בו ניתן לבקש מסירי לחייג ולכתוב הודעות טקסט בשמנו, משיכת הפרטים מכרטיס ביקור מודפס מרגישה פרימיטיבית. כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר ללקוחות הפוטנציאליים שלך ליצור איתך קשר במגוון רחב של דרכים, המועדפים עליך, בלחיצת כפתור אחת. האפשרות הזו נותנת ללקוחות את ההרגשה שהעסק שלך תמיד נמצא שם, שניתן לסמוך עליו ושאין סיבה לחפש נותני שירות מתחרים במנועי החיפוש.

FaceCard

ב-FaceCard הקמנו עבורך את הפלטפורמה הפשוטה והנוחה ביותר ליצירת כרטיסי ביקור דיגיטליים אפקטיביים. כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב וחדשני יכול לקחת את העסק שלך לשלב הבא ולהראות לקהל הלקוחות שלך שהעסק שלך לא נשאר מאחור.
בין אם יש לעסק שלכם אתר או אין לו, הכרטיס משמש מקום מרוכז לכל המידע והפרטים החשובים של העסק ואת דרכי ההתקשרות המעודכנים והמהירים ביותר.
אנחנו מזמינים אותך להשתמש בפלטפורמה האוטומטית שלנו או ליצור איתנו קשר למידע נוסף ולראות איך כרטיס ביקור דיגיטלי מביא לקוחות אמתיים.