למה חשוב שהעסק שלך יהיה במובייל

מהפכת הטלפונים החכמים שינתה לחלוטין את האופן שבו אנחנו מתפקדים, מתקשרים ופועלים בעולם המודרני. בניגוד למחשבים, הטלפונים החכמים נמצאים תמיד עלינו, פועלים ומוכנים לקשר בינינו לבין אנשים ועסקים בכל העולם. נתח הולך וגובר מן החיפושים הנערכים באינטרנט מתבצעים באמצעות טלפון חכם, בעיקר כאשר ברצונו לקבל את השירות במהירות ובהתאם לכך – עסקים אשר אינם מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים ליצור איתם קשר דרך פלטפורמות המובייל השונות יכולים לאבד מספר רב של לקוחות למתחרים. 

בהמשך נפרט אודות כרטיס ביקור דיגיטלי, המהווה פתרון נהדר לעידוד יצירת קשר בעידן המודרני. אולם בינתיים – מה רע בפתרונות הקיימים, כמו אתר המותאם לנייד?

אתר אינטרנט מותאם למובייל

עסקים חכמים רבים אשר משתמשים בכרטיסי ביקור מודפסים מציינים עליהם את כתובת אתר האינטרנט שלהם ואפילו מתאימים אותו למובייל. למרבה הצער, צעד זה מראה חוסר בהבנה של דרך השימוש הנפוצה באינטרנט. אנשים אינם אוהבים להקליד כתובות אינטרנט ארוכות, בעיקר לא בפלאפון, ולכן הם מבצעים חיפוש שלך באחד ממנועי החיפוש הגדולים ומכיוון ואתרי האינטרנט המותאמים למובייל הם בדרך כלל גרסאות מעוותות של האתרים הראשיים, במרבית המקרים קשה לשאוב מהם מידע רלוונטי או לדלג על הפרסומות המופיעות בראש תוצאות החיפוש וכתוצאה, הלקוח מתחיל להתפזר ובסוף עשוי למצוא פתרונות אחרים.

כשמחפשים אותך במובייל >> מוצאים גם את המתחרים

מעבר לנושא הפרסום האופף את תוצאות החיפוש ומסיח את הדעת, כדאי לזכור גם כי כאשר לקוחותיך מנסים למצוא אותך ברשת, אין לך למעשה שליטה באתרים אשר צפים בתוצאות החיפוש, ובמרבית המקרים האתר שלך יופיע בין האתרים המתחרים, או חוות דעת על שירותים מקבילים לאלו שלך.

בעיקר כאשר אדם מחפש ספציפית את בית העסק שלך, עודף המידע הזה יכול לפגוע בסיכויים שבאמת ייצרו עמך קשר.

כרטיס ביקור דיגיטלי – קיצור דרך ישירות אלייך

כרטיס ביקור דיגיטלי פותר את בעיות אלו ומאפשר לך לקבל דריסת רגל בתוך הטלפון החכם של הלקוחות הקיימים – ושל הלקוחות הפוטנציאליים. לאחר שליחת כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך, האדם ייחשף למידע שבחרת ותהיה לו האפשרות ליצור איתך קשר במגוון דרכים בלחיצה אחת. FaceCard היא פלטפורמה מתקדמת המאפשרת לך לייצר לעצמך כרטיס ביקור דיגיטלי מקצועי וגם לעדכן אותו ללא הגבלה. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר לשאלות נוספות – ולקחת את העסק שלך צעד אחד לכיוון העתיד שתכננת עבורו.