מדוע יותר ויותר אנשים עוברים לכרטיס ביקור דיגיטלי

בין אם מדובר בדאגה לסביבה, חיסכון בעלויות או הצורך להתקדם לשלב הבא בעולם השיווק הדיגיטלי – כרטיס ביקור דיגיטלי מקצועי הפך למוצר חשוב עבור כל עסק.
בדיוק כמו החשבונית הירוקה והחכמה שמאפשרת לך לעקוב אחר ההכנסות והקבלות ולרכז בצורה מסודרת את כל המידע עבור רואה החשבון שלך – כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק מספק ללקוחותיך מידע בזמן אמת ומאפשר לך את הגמישות הנדרשת לניהול העסק והתאמתו לתנאים המשתנים סביבך באופן תדיר.

מתאים לכל עסק

חברת פייסקארד מייצרת כרטיסי ביקור דיגיטליים עבור כל עסק. המידע המרוכז בכרטיס הביקור יהיה זמין לכולם ויכלול את המידע הרלוונטי עבור העסק שלך. אם שיווק ברשתות חברתיות אינו רלוונטי עבורך וכתובת מייל ואפשרות ניווט למקום העסק כן, כרטיס ביקור דיגיטלי ישרת אותך לא פחות. הלקוחות שלך לא יצטרכו לחפש מידע באופן עצמאי ברשת או להיזכר איפה שמו את כרטיס הביקור שלך בעת הצורך. כל שיידרש הוא גישה לכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך וכל המידע נגיש ברגע. 

אם, לדוגמה, מדובר בעסק משפחתי שנמנע משינויים לרבות מעבר לעולם הדיגיטלי, נשמח ללוות אותך באופן צמוד, שלב אחר שלב. נדריך אותך בעיצוב העמוד האישי ושימוש בכרטיס, ונמליץ על המידע הרלוונטי שכדאי שיוצג, בהתבסס על טיב העסק. 

פייסקארד – לקחת את השיווק בידיים שלך

לא משנה באיזה תחום או שלב נמצא העסק שלך, ניתן ליצור בכמה צעדים פשוטים כרטיס ביקור דיגיטלי מכל מקום. יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות הטמונים בכך ומבקשים להצטרף למהפכה הקטנה הזו, שתביא שינוי גדול לעסק שלך. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולהבין איך כרטיס הביקור יכול לשרת גם אותך. ניתן להשאיר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם.