שיווק עסקים במאה ה-21

כל בעל עסק היה רוצה להנות מתכנים שיווקיים שקולעים תמיד בול במטרה. אם רק היינו יכולים ליצור שלטי חוצות שיזהו את המאפיינים של אלו שצופים בהם ומתאימים את המסר בהתאם, למשל, או תכנים פרסומיים שמלווים את הלקוחות שלנו לכל מקום, החיסכון בהוצאות השיווק שלנו היה אדיר והיינו מפיקים תועלת אדירה בהשקעה מינימלית. נשמע כמו תסריט מדע בדיוני? בהרבה מובנים, המציאות הזו כבר כאן ועסקים רבים כבר נהנים ממנה. השיווק הדיגיטלי שינה מהיסוד את האופן בו עסקים מקדמים את עצמם ומאפשר לך לחשוף את המותג שלך לקהלים רחבים מאי פעם ומצד שני, ליצור תכנים ממוקדים ומותאמים אישית שנותנים לך הרבה יותר בתקציבים משתלמים. זוהי כנראה גם הסיבה שכבר מעל 80% מהעסקים בישראל יצרו לעצמם נוכחות דיגיטלית, מעצבים לעצמם כרטיס ביקור דיגיטלי ונהנים מכל היתרונות הללו והרבה יותר. 

להציב את העסק במקום בו הכול קורה

רכישות דיגיטליות הפכו להיות הדרך העיקרית בה צרכנים מקבלים היום מידע אודות מוצרים ושירותים, משווים מחירים, סוקרים חוות דעת ולבסוף – מבצעים רכישה. המגוון הרחב והיכולת לקבל הכול במשלוח עד הבית מכל מקום ובכל זמן, גרמו לחנויות הדיגיטליות להגיע למרכז הבמה. שיווק דיגיטלי חכם ומדויק, יאפשר לך לאתר את הקהלים המושלמים ולהפוך אותם מגולשים סקרנים ללקוחות נאמנים. 

נוכחות ברשתות החברתיות – תדמית חדשה למותג שלך

השיח ברשתות חברתיות מהווה היום כוח אדיר המוביל את דעת הקהל. הצבת המותג שלך בצומת האדיר הזה של אוטוסטרדת המידע הוא יעיל יותר מכל שלט חוצות. בניית קהילה תוססת סביב המותג שלך, עם תדמית אישית ונגישה יותר, תאפשר לך לקבל הרבה יותר מקהל לקוחות – אלא עוקבים שילוו אותך לאורך שנים ויסייעו לך לבנות את השם שלך.

לשמור את העסק שלך תמיד במרחק קליק אחד

כדי לרכז במקום אחד את כל הפלטפורמות שלך ולעדכן את הלקוחות שלך במבצעים ומוצרים חדשים, קיים היום פתרון יעיל ומהפכני. כרטיס ביקור דיגיטלי יאפשר לכל אחד מהלקוחות הפוטנציאליים להגיע לאתר ולדפי הרשתות החברתיות שלך בקליק אחד ולמותג שלך ללוות אותם לכל מקום במכשירים הדיגיטליים. רוצה לתת לעסק שלך את הדחיפה האידיאלית? מערכת ליצירת כרטיס ביקור דיגיטלי בהתאמה אישית ממתינה לך באתר.