שיווק עסקים קטנים ברשתות חברתיות

כיום מדובר בעובדה מובנת מאליה – ללא נוכחות חזקה בפלטפורמות הדיגיטליות, אין לעסקים אפשרות לעמוד בתחרות. שיווק בדיגיטל הוא כבר מזמן לא נחלתם של עסקים גדולים בלבד. עסקים מכל הגדלים נעזרים בכוחן המשמעותי של הרשתות החברתיות, בפוטנציאל החשיפה שלהן וביכולת לשווק באופן ממוקד לקהלים האידיאליים – ומשקיעים משאבים לא מבוטלים בשיווק העסק בפלטפורמות הדיגיטל.

לאחרונה, השימוש בכרטיסי ביקור דיגיטליים נעשה נפוץ מאי פעם ומסייע לייעל שיווק עסקים קטנים ברשתות חברתיות. Facecard מציעה ללקוחותיה פלטפורמה נוחה לעיצוב כרטיסי ביקור ברמה גבוהה באופן עצמאי ובסיוע מומחים. כל היתרונות שהפכו כרטיסי ביקור דיגיטליים לסנסציה חדשה בעולם השיווק ממתינים לך אצלנו.

אמצעי ירוק וחסכוני

במקום להדפיס מאות ואף אלפי כרטיסי ביקור שרובם ימצאו את עצמם בפח האשפה, ניתן פשוט לשלם על כרטיס ביקור דיגיטלי שימשיך לשרת אותך לאורך שנים. לאחר הכנת הכרטיס, ניתן פשוט לשתף אותו אינסוף פעמים ללא כל הוצאה נוספת ומבלי לבזבז כמות אדירה של נייר.

עדכונים אוטומטיים

רוצה לקדם מוצר או שירות חדש? חלק מפרטיך השתנו? לא משנה איזה עדכון חשוב יש לך, ניתן לשנות את המידע על גבי הכרטיס בקלות ולעדכן את כל הלקוחות המחזיקים בו בזמן אמת ודרך המכשירים הדיגיטליים בכל המידע הנדרש.

מותאם למותג שלך

נסייע לך לעצב את כרטיס הביקור שלך בהתאם לסכמת הצבעים ולרוח העיצובית של האתר שלך, של דפי הרשתות החברתיות ושל כלל המיתוג שלך בכל ההיבטים. 

יתרונות אלו ורבים אחרים עומדים לרשותך בעלות משתלמת ועם פוטנציאל מהותי לעלייה בחשיפה ובמכירות שלך. Facecard מזמינה אותך ללמוד על כל השירותים העומדים לרשותך ולהתחיל לקדם את העסק שלך באופן יעיל מאי פעם.

לפרטים נוספים, נשמח לשמוע ממך על ידי השארת פרטים באתר.